سيستم هاي حفاظتي و امنيتي

در اين مقاله به بررسي مهم ترين مشكلات كاربران در استفاده از برد هوشمند مي پردازيم.اين مشكلات باعث مي شوند تا كاربران نتوانند به درستي از برد هوشمند استفاده كنند و همچنين باعث شود تا حس كنند كه اين برد ها هيچ كارايي اي براي كاربر ندارند و تنها باعث مي شوند تا ضمن كندي عملكرد شما ، اين بردها دست و پاگير شوند.

اما بايد در اينجا بگوييم كه برد هوشمند با كيفيت و داراي صفحه سراميك استيل هيچ مانعي در كاركرد ندارد و بايد گفت كه اين محصولات نه تنها دست و پا گير نيستند بلكه باعث مي شوند تا باري از دوش شما برداشته شود.در بيشتر موارد استفاده نادرست از برد هوشمند در كنار نا آگاهي هاي كاربر باعث مي شود تا كاربران حس كنند خود برد هوشمند مشكل دارد.

بعنوان مثال ديده شده كه دبيري ادعا داشته كه برد هوشمند به درستي كار نمي كند و هنگام مراجعه به مشاهده شده است كه تخته پاك كن مغناطيسي روي برد چسبيده ايت و اجازه نمي دهد تا ماژول هاي IR همديگر را ببينند.

مورد بعدي اين است كه هنگام لمس برد هوشمد دبير دست خود را بصورت عمودي روي صفحه برد قرار نمي دهد و پيش از برخورد انگشت با صفحه برد ، كفت دست او صفحه برد را لمس مي كند.براي استفاده صحيح از برد هوشمند شما بايد انگشت خود را بصورت عمودي روي صفحه برد قرار دهيد.

بهم ريخته شدن كاليبره برد هوشمند مدارس نيز از عواملي است كه كاربران را آزار مي دهد.هيچ برد هوشمندي به خودي خود از حالت كاليبره در نمي آيد مگر اينكه يا خود برد و يا ويدئو پروژكتوري كه تصوير را روي برد متمركز مي كند جابجا شود.

بهم ريخته شدن كاليبريشن تخته هوشمند مي تواند به عوامل نرم افزاري نيز مي تواند مربوط باشد.به اين معني كه ممكن است سيستم عاملي كه روي كامپيوتر شما نصب است مشكل داشته باشد.همچنين مشكل سخت افزاري در پورتهاي usb سيستم شما نيز باعث مي شود تا برد از حالت شناسايي خارج شده و هنگامي كهخ سيستم مجددا برد را detect مي كند كاليبره آن بهم بريزد.

مشكل بعدي در بهم ريختن كاليبره برد هوشمند آسيب ديدن كابل usb كه به سيستم متصل است مي باشد.چنانچه كابل برد قطع و وصلي داشته باشد باعث مي شود تا سيستم شما مجددا برد را شناسايي كرده و كاليبره آن بهم بريزد.

سايت مرجع

نوشته شده در ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۰۰:۵۷ توسط مجتبي| نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]

آخرين مطالب
» آشنايي با EoC در دوربين مدار بسته
» آشنايي با ثبت تخلفات توسط دوربين مدار بسته
» معرفي فروشگاه اينترنتي دوربين مدار بسته ايليا ديتا
» سازگاري تكنولوژي دوربين مدار بسته
» معرفي پورتهاي موبايل براي انتقال تصوير دوربين مدار بسته قسمت اول
» برد هوشمند و مشكلات استفاده نادرست از آن
» آموزش انتقال تصوير دوربين مدار بسته تحت شبكه
» مشكلات پس از نصب دوربين هاي مدار بسته
» دانستني هاي مهم در خصوص PoE در دوربين مدار بسته تحت شبكه
» عرضه دوربين مدار بسته HDCVI با كيفيت 8 مگاپيكسل توسط داهوا
Design By : Pars Skin